fbpx Porozmawiajmy o historii... polskiego rocka z Markiem Piekarczykiem. Spotkanie i koncert 23 listopada | Wydział Nauk Społecznych

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Uniwersytetu Gdańskiego na wydarzenie "Porozmawiajmy o historii... polskiego rocka z Markiem Piekarczykiem" organizowane przez Radę Samorządu Studentów Wydziału Historycznego UG we współpracy z Parlamentem Studentów i Radami Samorządu Studentów: Wydziału Nauk Społecznych, Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Prawa i Administracji, stworzone dzięki wsparciu władz UG i dziekanów naszych wydziałów.

Plan wydarzenia

17:00 - spotkanie dot. historii polskiego rocka, a także życia i różnorodnych doświadczeń artysty

18:00 - koncert patriotyczny w wykonaniu Marka Piekarczyka

19:00 - czas na zdjęcia i autografy