fbpx Zarządzenie nr 122/R/21 Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 30 sierpnia 2021 roku w sprawie opłat pobieranych od studentów Uniwersytetu Gdańskiego oraz w sprawie warunków i trybu zwalniania z tych opłat. | Wydział Nauk Społecznych

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Szanowni Studenci,

w związku ze zbliżającym się rokiem akademickim 2021/2022 zapraszamy do zapoznania się z Zarządzenie nr 122/R/21 Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 30 sierpnia 2021 roku w sprawie opłat pobieranych od studentów Uniwersytetu Gdańskiego oraz w sprawie warunków i trybu zwalniania z tych opłat.
Poniżej link do zarządzenia: